• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Lick 06
Trending

Lick 06

Compare

·

Popularity

19596

in

Paint
From 3 payments of £13.66/mo. with
AD

From B&Q

Lick Red 06 Matt Wall & Ceiling Emulsion Paint, 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£41.00

B&Q

Lick Red 06 Matt Wall & Ceiling Emulsion Paint, 2.5L - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£41.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Ronseal Diamond Hard Doorstep Concrete Paint Tile Red 0.25L
Trending
Ronseal Diamond Hard Doorstep Concrete Paint Tile Red 0.25L
£10.08
£40.32/L
Johnstones Speciality Garage Floor Paint Tile Red 2.5L
Trending
Johnstones Speciality Garage Floor Paint Tile Red 2.5L
£25.64
£10.26/L
Ronseal Diamond Hard Garage Floor Paint Tile Red 5L
Trending
Ronseal Diamond Hard Garage Floor Paint Tile Red 5L
£47.92
£9.58/L
Ronseal Diamond Hard Floor Paint 2.5L
Trending
Ronseal Diamond Hard Floor Paint 2.5L
£32.20
£12.88/L
Crown Matt Emulsion Paint Always Wall Paint Always Orchid 2.5L
Crown Matt Emulsion Paint Always Wall Paint Always Orchid 2.5L
£18.85
£7.54/L
Dulux Easycare Washable & Tough Emulsion Decadent Damson Wall Paint Decadent Damson 2.5L
Trending
Dulux Easycare Washable & Tough Emulsion Decadent Damson Wall Paint Decadent Damson 2.5L
£31.50
£12.60/L
Dulux Easycare Washable & Tough Emulsion Boho Blush Wall Paint Boho Blush 2.5L
Trending
Dulux Easycare Washable & Tough Emulsion Boho Blush Wall Paint Boho Blush 2.5L
£32
£12.80/L

Product details

Lowest price for Lick 06 is £41.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.

Features

Product

Product nameLick 06

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
ColourRed

Additional Info

Created at PriceRunner2024-02-06

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.