• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Lick 03 2.5L
Trending

Lick 03 2.5L

Compare

·

Popularity

6165

in

Paint
From 3 payments of £13.66/mo. with
AD

From B&Q

Lick Beige 03 Matt Wall & Ceiling Emulsion Paint, 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£41.00

B&Q

Lick Beige 03 Matt Wall & Ceiling Emulsion Paint, 2.5L - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£41.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
£25.99
£10.40/L
Dulux Matt Emulsion Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
Dulux Matt Emulsion Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
£23.99
£9.60/L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 5L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 5L
£46
£9.20/L
Dulux Matt Wall Paint Natural Calico 5L
Dulux Matt Wall Paint Natural Calico 5L
£37.99
£7.60/L
Crown Easyclean Tough & Paint Picnic Basket Wall Paint Picnic Basket 2.5L
Crown Easyclean Tough & Paint Picnic Basket Wall Paint Picnic Basket 2.5L
£28
£11.20/L
Dulux Easycare Wall Paint Natural Hessian 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Natural Hessian 2.5L
£25.99
£10.40/L
Cuprinol Garden Shades Wood Protection Muted Clay 2.5L
Trending
Cuprinol Garden Shades Wood Protection Muted Clay 2.5L
£22.14
£8.86/L

Product details

Lowest price for Lick 03 2.5L is £41.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.

Features

Product

Product nameLick 03 2.5L

Product Properties

Volume2.5 L
ColourBeige

Additional Info

Created at PriceRunner2024-02-06

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.