• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Lick 17 Eggshell Emulsion

Lick 17 Eggshell Emulsion

Compare

·

Popularity

19533

in

Paint
From 3 payments of £16.00/mo. with
AD

From B&Q

Lick Blue 17 Eggshell Wall & Ceiling Emulsion Paint, 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£48.00

B&Q

Lick Blue 17 Eggshell Wall & Ceiling Emulsion Paint, 2.5L - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£48.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Matt Wall Paint Nordic Sky 2.5L
Dulux Matt Wall Paint Nordic Sky 2.5L
£23.99
£9.60/L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 2.5L
£19.99
£8.00/L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Sage, Sunny Lime, Willow,Seagrass 1L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Sage, Sunny Lime, Willow,Seagrass 1L
£11.99
£11.99/L
Dulux Easycare Wall Paint Sapphire Salute 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Sapphire Salute 2.5L
£25.99
£10.40/L
Hammerite Kurust Metal Paint 0.09L
Hammerite Kurust Metal Paint 0.09L
£4.97
£55.22/L
Ronseal 10 Year Weatherproof Wood Paint Wood Paint 0.75L
Ronseal 10 Year Weatherproof Wood Paint Wood Paint 0.75L
£15.25
£20.33/L
Dulux Light + Space Matt Wall Paint First Frost 2.5L
Dulux Light + Space Matt Wall Paint First Frost 2.5L
£33
£13.20/L

Product details

Lowest price for Lick 17 Eggshell Emulsion is £48.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.

Features

Product

Product nameLick 17 Eggshell Emulsion

Product Properties

ColourBlue

Additional Info

Created at PriceRunner2024-02-16

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.