• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Lick 01 Eggshell Emulsion
Trending

Lick 01 Eggshell Emulsion

Compare

·

Popularity

19478

in

Paint
From 3 payments of £16.00/mo. with
AD

From B&Q

Lick Purple 01 Eggshell Wall & Ceiling Emulsion Paint, 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£48.00

B&Q

Lick Purple 01 Eggshell Wall & Ceiling Emulsion Paint, 2.5L - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£48.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Matt Wall Paint, Ceiling Paint Lavender Quartz 2.5L
Dulux Matt Wall Paint, Ceiling Paint Lavender Quartz 2.5L
£22.99
£9.20/L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 1L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 1L
£13.05
£13.05/L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Summer Damson, Heart Wood 2.5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Summer Damson, Heart Wood 2.5L
£19
£7.60/L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Sweet Pea 1L
Trending
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Sweet Pea 1L
£13.68
£13.68/L
Johnstones Washable Matt Wall Paint Sweet Lavender 2.5L
Trending
Johnstones Washable Matt Wall Paint Sweet Lavender 2.5L
£20.99
£8.40/L
Johnstones Matt Emulsion Paint, 2.5L, Sweet Lavender Wall Paint Sweet Lavender 2.5L
Trending
Johnstones Matt Emulsion Paint, 2.5L, Sweet Lavender Wall Paint Sweet Lavender 2.5L
£16.08
£6.43/L
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Emulsion Paint Wall Paint Dusted Fondant 2.5L
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Emulsion Paint Wall Paint Dusted Fondant 2.5L
£27.16
£10.86/L

Product details

Lowest price for Lick 01 Eggshell Emulsion is £48.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.

Features

Product

Product nameLick 01 Eggshell Emulsion

Product Properties

ColourPurple

Additional Info

Created at PriceRunner2024-02-17

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.