• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Farrow & Ball Modern Emulsion Rangwali 296 5L Rose/Violet Wall Paint

Farrow & Ball Modern Emulsion Rangwali 296 5L Rose/Violet Wall Paint

Compare
Drywall, Matte

·

Popularity

4233

in

Paint
From 3 payments of £36.00/mo. with
AD

From Decorating Centre Online

Farrow & Ball - Rangwali No.296

Free shipping, Tomorrow
£108.00

Decorating Centre Online

Farrow & Ball - Rangwali No.296

Lowest price

·Free shipping, Tomorrow
£108.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Zinsser Perma Wall Paint White 2.5L
Zinsser Perma Wall Paint White 2.5L
£30.99
£12.40/L
Dulux Natural Hints Matt Wall Paint, Ceiling Paint 5L
Dulux Natural Hints Matt Wall Paint, Ceiling Paint 5L
£37.99
£7.60/L
Farrow & Ball Modern Emulsion Skimming Stone 241 5L Wall Paint
Trending
Farrow & Ball Modern Emulsion Skimming Stone 241 5L Wall Paint
£108
Dulux Easycare Wall Paint Tranquil Dawn 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Tranquil Dawn 2.5L
£31.50
£12.60/L
Dulux Easycare Kitchen Matt Emulsion Paint Almond Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
-22%
Dulux Easycare Kitchen Matt Emulsion Paint Almond Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£21.70
£8.68/L
Dulux Magic White Silk Wall Paint Pure Brilliant White 2.5L
Trending
Dulux Magic White Silk Wall Paint Pure Brilliant White 2.5L
£25
£10.00/L
Johnstones Washable Matt Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Johnstones Washable Matt Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£20.99
£8.40/L

Product details

Lowest price for Farrow & Ball Modern Emulsion Rangwali 296 5L Rose/Violet Wall Paint is £108.00. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameFarrow & Ball Modern Emulsion Rangwali 296 5L Rose/Violet Wall Paint
BrandFarrow & Ball
TypeWall Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2024-03-24

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
Gloss LevelsMatte
Application SurfaceDrywall

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.