• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Gori 88 Compact Translucent Stain

Gori 88 Compact Translucent Stain

Compare
Wood
Compare prices from£19.75to£28.50

·

Popularity

19054

in

Paint
From 3 payments of £6.58/mo. with
AD

From B&Q

Gori 88 Compact Translucent Wood Stain Bt04 Quartz 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£28.50

tools-paint.com

Gori 88 Compact Translucent Wood Stain - BT04 Quartz - 750ml

£73.20 shipping
£19.75

Or 3 payments of £6.58/mo.¹

B&Q

Gori 88 Compact Translucent Wood Stain Bt04 Quartz 750Ml - One Size
£6.00 shipping
£28.50

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Zinsser AllCoat Exterior Satin Wood Paint White 1L
Zinsser AllCoat Exterior Satin Wood Paint White 1L
£18.49
£18.49/L
Ronseal Fence Life Plus Sage Wood Paint 5L
Ronseal Fence Life Plus Sage Wood Paint 5L
£14.05
£2.81/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
£12.99
£2.60/L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
£9.42
£1.88/L
Zinsser B.I.N Wood Paint 2.5L
Zinsser B.I.N Wood Paint 2.5L
£49.95
£19.98/L
Zinsser Peel Stop Wood Paint Clear 1L
Zinsser Peel Stop Wood Paint Clear 1L
£9.50
£9.50/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Autumn Gold 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Autumn Gold 5L
£14.49
£2.90/L

Product details

Lowest price for Gori 88 Compact Translucent Stain is £19.75. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameGori 88 Compact Translucent Stain
BrandGori

Additional Info

Created at PriceRunner2024-04-05

Product Properties

Indoor/Outdoor UseOutdoor
Application SurfaceWood

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.