• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
5L, Autumn Gold Roxil Wood Stain

5L, Autumn Gold Roxil Wood Stain

Compare
Wood

·

Popularity

10112

in

Paint
From 3 payments of £9.99/mo. with
AD

From OnBuy

(5L, Autumn Gold) Roxil Wood Stain Preserver - Fast-Drying Satin Finish for Decking, Fence, Shed, Furniture. Up to 5 Year Protection for Indoor & Outd

Free shipping, 2-6 days
£34.99

Robert Dyas

Roxil Wood Stain Preserver (5L Autumn Gold) - 5 Year Protection For Indoor & Outdoor Decking, Fence, Shed, Furniture. 25 M Coverage, Brown

Lowest price

·£2.95 shipping, 3 days
£29.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Matt Wall Paint Pure Brilliant White 10L
Popular
Dulux Matt Wall Paint Pure Brilliant White 10L
£28
£2.80/L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
£27.50
£11.00/L
Zinsser AllCoat Exterior Satin Wood Paint White 1L
Zinsser AllCoat Exterior Satin Wood Paint White 1L
£18.49
£18.49/L
Dulux Quick Dry Wood Paint Pure Brilliant White 2.5L
Dulux Quick Dry Wood Paint Pure Brilliant White 2.5L
£23.85
£9.54/L
Ronseal Fence Life Plus Sage Wood Paint 5L
Ronseal Fence Life Plus Sage Wood Paint 5L
£14.05
£2.81/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
£12.99
£2.60/L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
£9.42
£1.88/L

Product details

Lowest price for 5L, Autumn Gold Roxil Wood Stain is £29.99. This is currently the cheapest offer among 4 stores.

Features

Product

Product name5L, Autumn Gold Roxil Wood Stain

Product Properties

Application SurfaceWood

Additional Info

Created at PriceRunner2024-08-30

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.