• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
V33 High Protection Light Oak Mid Sheen 2.5L

V33 High Protection Light Oak Mid Sheen 2.5L

Compare

·

Popularity

3826

in

Paint
From 3 payments of £11.66/mo. with
AD

From OnBuy

V33 High Protection Woodstain for Exterior Wood, Light Oak, 2.5L | 8-year guarantee, Water-repellent & microporous, Two-coat application

Free shipping, 2-6 days
£51.93

Robert Dyas

V33 High Protection Woodstain 2.5L Light Oak, Brown

Lowest price

·£2.95 shipping, 3 days
£34.99

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Matt Wall Paint Pure Brilliant White 10L
Popular
Dulux Matt Wall Paint Pure Brilliant White 10L
£28
£2.80/L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
£25.99
£10.40/L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
Dulux Quick Dry Wood Paint Brilliant White 2.5L
£27.50
£11.00/L
Crown Matt Emulsion Wall Paint Pure Brilliant White 10L
-37%
Crown Matt Emulsion Wall Paint Pure Brilliant White 10L
£10
£1.00/L
Dulux Matt Emulsion Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
Dulux Matt Emulsion Wall Paint Egyptian Cotton 2.5L
£23.99
£9.60/L
Zinsser AllCoat Exterior Satin Wood Paint White 1L
Zinsser AllCoat Exterior Satin Wood Paint White 1L
£18.49
£18.49/L
Dulux Matt Wall Paint Egyptian Cotton 5L
Dulux Matt Wall Paint Egyptian Cotton 5L
£37.99
£7.60/L

Product details

Lowest price for V33 High Protection Light Oak Mid Sheen 2.5L is £34.99. This is currently the cheapest offer among 5 stores.

Features

Product

Product nameV33 High Protection Light Oak Mid Sheen 2.5L

Additional Info

Created at PriceRunner2025-08-26

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.