• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
151 - Metal Paint Gold 0.18L

151 - Metal Paint Gold 0.18L

Compare
Top Coating, Concrete, Wood, Metal

·

Popularity

6267

in

Paint
From 3 payments of £1.66/mo. with
AD

From OnBuy

Metallic Paint, 180ml Gold, 180ml Gold, By 151 Coatings

Free shipping, 2-6 days
£5.89

B&Q

151 Metallic Gold Paint - 180Ml - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£4.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Hammerite Direct to Rust Smooth Effect Metal Paint 0.75L
Hammerite Direct to Rust Smooth Effect Metal Paint 0.75L
£21.43
£28.57/L
Hammerite Direct to Rust Hammered Effect Metal Paint 0.25L
Hammerite Direct to Rust Hammered Effect Metal Paint 0.25L
£8.63
£34.52/L
Hammerite Direct to Rust Hammered Effect Metal Paint 0.25L
Hammerite Direct to Rust Hammered Effect Metal Paint 0.25L
£8.63
£34.52/L
Hammerite Direct to Rust Hammered Effect Metal Paint 0.75L
Hammerite Direct to Rust Hammered Effect Metal Paint 0.75L
£20.87
£27.83/L
Hammerite Direct to Rust Smooth Effect Metal Paint 0.25L
Hammerite Direct to Rust Smooth Effect Metal Paint 0.25L
£8.63
£34.52/L
Hammerite Direct to Rust Smooth Effect Metal Paint 0.25L
Hammerite Direct to Rust Smooth Effect Metal Paint 0.25L
£8.63
£34.52/L
Bedec Multi Surface Wood Paint, Metal Paint Gold 0.75L
Trending
Bedec Multi Surface Wood Paint, Metal Paint Gold 0.75L
£18.99
£25.32/L

Product details

Lowest price for 151 - Metal Paint Gold 0.18L is £4.99. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product name151 - Metal Paint Gold 0.18L
Brand151
TypeMetal Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2018-09-12

Product Properties

Manufacturer ColourGold
Volume0.18 L
Primer/Top Coating/SprayTop Coating
Application SurfaceConcrete, Wood, Metal
ColourGold

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.