Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
.jpg)
Wallpaper, Childrens Wallpaper
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Eijffinger Mini Me (399003) is £97.94. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Eijffinger Mini Me (399003) |
| Brand | Eijffinger |
| Type of Wallpaper | Wallpaper |
Measures | |
| Pattern Height | 53.0 cm |
| Width | 0.52 m |
| Length | 10.0 m |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-11-29 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | White |
| Pattern | Polka Dot |
| Pattern Color | Grey, Blue, Green |
| Style | Childrens Wallpaper |
| Pattern Matching | Offset |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .