Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Garage Door Opener, 210x255 mm
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Rademacher RP-SX5DF-900N-5 is £280.39. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Rademacher RP-SX5DF-900N-5 |
| Brand | Rademacher |
| Type | Garage Door Openers |
Power Source | |
| Power | 150 W |
Measures | |
| Height | 255.0 mm |
| Width | 210.0 mm |
Product Properties | |
|---|---|
| Traction Power | 900 N |
| Colour | Black |
| Windows | No |
| Features | Can be motorized |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-08-26 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .