Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Ethanol fireplaces are more about aesthetics, since they do not produce much heat. You can only get it in black, though.
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Homcom 820-361V00BK is £83.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Homcom 820-361V00BK |
| Brand | Homcom |
| Type | Ethanol Fireplaces |
Product Properties | |
| Material | Steel |
| Placement | Freestanding |
| Colour | Black |
| Fuel Capacity | 0.95 L |
Features | |
|---|---|
| Smoke Control | Yes |
Measures | |
| Width | 311.0 mm |
| Height | 552.0 mm |
| Length | 552.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-07-27 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .