Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Creality Halot R6 is £121.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Creality Halot R6 |
| Brand | Creality |
| Type | 3D-Printers |
Printing | |
| Build Platform Height | 16.0 cm |
| Build Platform Depth | 8.3 cm |
| Build Platform Width | 13.1 cm |
| Filament Material | Resin |
| Extruder | Single |
Display | |
| Display | Yes |
Wireless | |
| Wi-Fi | Yes |
Connections | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Ethernet | No |
| Memory Card Reader | No |
Measures | |
| Height | 40.0 cm |
| Depth | 23.0 cm |
| Width | 23.55 cm |
| Weight | 4.25 kg |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-09-18 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .