Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Radiant RAS20803 is £64.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Radiant RAS20803 |
| Brand | Radiant |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| For Kids | No |
| Series | Others |
Features | |
| Features | Sleep Tracking |
| Water Resistant | No |
Connections | |
| USB | No |
Pulse | |
| Heart Rate Monitor | Built-In |
Software | |
| Smartphone Compatibility | Android, iPhone |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-11-25 |
Design | |
|---|---|
| Material (Watch) | Stainless Steel |
| Colour (Watch) | Blue |
| Colour (Strap) | Blue |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
| NFC | No |
Measures | |
| Thickness | 15.0 mm |
| Width (Strap) | 22.0 mm |
| Weight | 100.0 g |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .