Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Gateway
Lowest price for Philips LCN1840/05 Wireless Gateway EU is £125.33. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Philips LCN1840/05 Wireless Gateway EU |
| Brand | Philips |
Product Properties | |
| Colour | White |
| Type of Control Unit | Gateway |
| Operating Temperature (max) | 45.0 °C |
Wireless | |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
Power Source | |
|---|---|
| Power Source | AC Mains |
Measures | |
| Width | 89.0 mm |
| Height | 89.0 mm |
| Depth | 26.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-04 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .