Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Edbak PM1 is £78.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Edbak PM1 |
| Brand | Edbak |
Type | |
| Placement | Ceiling |
Product Properties | |
| Load Capacity (max) | 15.0 kg |
| Colour | White, Black |
| Material | Metal |
Measures | |
| Folded Length (min) | 45.0 cm |
| Weight | 3.0 kg |
| Extended Length (max) | 65.0 cm |
Features | |
|---|---|
| Height Adjustable | Yes |
| Mounted on a arm | No |
| Remote Control | No |
| Tiltable | Yes |
| Cable Management | No |
| Swivel | Yes |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-28 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .