Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for Trendnet TPE-S44 is £55.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Trendnet TPE-S44 |
| Brand | Trendnet |
Measures | |
| Height | 2.9 cm |
| Depth | 9.8 cm |
| Weight | 0.43 kg |
| Width | 17.1 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2009-09-23 |
Product Properties | |
|---|---|
| Managed | No |
| PoE | PoE |
| 10/100 Mbps Ports | 8 |
| Ethernet Type | Fast Ethernet |
| Number of Ports | 8 |
| PoE Ports | 8 |
| Rack-mountable | No |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .