Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Freestanding Fridge, 387L, Width: 60cm, Height: 185.3cm
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Samsung Bespoke RR39A74A341 Refrigerator is £549.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Samsung Bespoke RR39A74A341 Refrigerator |
| Brand | Samsung |
| Type | Freestanding Refrigerators |
Product Properties | |
| Volume | 387.0 L |
| Colour | Grey |
| Energy Class | E |
Features | |
| Features | Bottle Rack, Internal Light, Digital Thermometer, Quick Cooling, Automatic Defrosting, Open Door Warning, Freezer Box Frost Free, Glass Shelves, Allround Cooling |
| No of Shelves/Boxes | 7 pcs |
Design | |
| Door Opening | Right |
| Rehingable Door | Yes |
Technical Specifications | |
|---|---|
| Climate Labeling | T, SN |
Measures | |
| Width | 59.5 cm |
| Depth | 69.4 cm |
| Height | 185.3 cm |
| Standard Width | 60cm |
| Weight | 85.5 kg |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-06-28 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .