Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Gembird NBS-1F15-04 is £7.35. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Gembird NBS-1F15-04 |
| Brand | Gembird |
| Type | Laptop Coolers |
Measures | |
| Weight | 320.0 g |
| Width | 330.0 mm |
| Depth | 250.0 mm |
| Height | 25.0 mm |
Product Properties | |
|---|---|
| Fan Size | 120 mm |
| No. of Fans | 1 |
| Fan | Active |
| Fan Rotation Speed | 1000 rpm |
| Fan Airflow (CFM) | 23.0 cfm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2020-06-15 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .