Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for DeepCool R-CH360-WHAPE3-G-1 is £65.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | DeepCool R-CH360-WHAPE3-G-1 |
| Brand | DeepCool |
Product Properties | |
| Colour | White |
| Motherboard Support | Micro-ATX, Mini-ITX |
| LED Lighting | Yes |
Connections | |
| Microphone (3.5mm) Port | No |
| Headphone (3.5mm) Port | No |
| USB-C | Yes |
| No. of USB-C | 1 pcs |
| USB-A | Yes |
| No. of USB-A | 1 pcs |
Storage | |
| 3.5" bays | 2 pcs |
| 2.5" bays | 3 pcs |
Expansion Slots | |
| Expansion Slots | 4 pcs |
Cooling | |
| Fan | Yes |
Design | |
|---|---|
| Dust Filter | No |
| Meshfront | No |
| Window Side Panel | No |
| Soundproof | No |
Power Supply | |
| PSU Integrated | No |
| PSU Placement | Bottom |
| PSU Format | ATX |
Measures | |
| Weight | 6.0 kg |
| Height | 43.1 cm |
| Depth | 42.8 cm |
| Width | 21.5 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-03-04 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .