Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

2-in-1 Upright Vacuum Cleaner, Bagless, 600W, 80 dB
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Cecotec Conga ThunderBrush 560 is £45.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Cecotec Conga ThunderBrush 560 |
| Brand | Cecotec |
| Type | Upright Vacuum Cleaners |
Product Properties | |
| Bag Volume | 0.5 L |
| Features | 2-in-1, Rechargable, Detachable Handset |
| Dust Collection | Bagless |
| Colour | Black, Blue, Grey |
| Noise Level | 80 dB |
Performance | |
| Cleaning Range | 6.0 m |
| Motor Power | 600 W |
Features | |
|---|---|
| App Control | Yes |
Power Source | |
| Battery Technology | Li-Ion |
| Power Source | AC Mains |
| Rechargeable Battery | Yes |
Measures | |
| Weight | 1.9 kg |
| Cord Length | 4.5 m |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-06-10 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .