Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Handheld Vacuum Cleaner, 140W, 65 dB
Lowest price for Gtech M23667 is £69.12. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Gtech M23667 |
| Brand | Gtech |
| Type | Handheld Vacuum Cleaners |
Product Properties | |
| Features | Battery Powered, Rechargable, Pet Hair Removal |
| Colour | Green |
| Noise Level | 65 dB |
Performance | |
| Motor Power | 140 W |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-03-04 |
Power Source | |
|---|---|
| Battery Technology | Li-Ion |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Battery Life | 20 min |
| Voltage | 240.0 V |
Measures | |
| Depth | 350.0 mm |
| Height | 250.0 mm |
| Width | 140.0 mm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .