Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Sony Bravia 8 II QD-OLED TV 65 Inch 4K is £3,013.49. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Sony Bravia 8 II QD-OLED TV 65 Inch 4K |
| Brand | Sony |
Product Properties | |
| Screen Size | 65.0 " |
| Operating System | Android TV |
Picture | |
| ALLM | Yes |
| WCG | No |
| Image Enhancement | Yes |
| Local dimming | No |
| Supported picture files | JPEG/JPG |
| HDR | Yes |
| 3D | No |
| Display | OLED |
| HDR Type | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Supported video files | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, MOV, AVI, MPEG4, AVCHD, VP9, AVC/H.264, Xvid, MPEG1 |
| VRR | Yes |
Features | |
| ARC | ARC, eARC |
| Smart TV | Yes |
Design | |
| Screen design | Flat |
Tuner | |
| Digital Tuner | DVB-T |
Connections | |
|---|---|
| MHL | No |
| Connections | HDMI |
| HDMI Version | 2.1 |
| CEC | Yes |
| HDCP Version | 2.3 |
| No. of HDMI | 4 pcs |
Audio | |
| Surround Sound Formats | Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital |
| Built-in speakers | Multi Channel |
| Audio File Formats | AAC, FLAC, MP3, WMA |
Wireless | |
| NFC | No |
| Wireless & Streaming | Chromecast |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
Compatibility | |
| VESA-Mount | Yes |
| VESA-Measurements | 300x300 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-05-01 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .