Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
.jpg)
Underwater Housing
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Insta360 Dive Case (ONE X) is £93.98. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Insta360 Dive Case (ONE X) |
| Brand | Insta360 |
| Type | Camera Protections |
Measures | |
| Weight | 128.0 g |
| Width | 98.0 mm |
| Height | 195.0 mm |
| Depth | 82.0 mm |
Product Properties | |
|---|---|
| Type of Camera Protection | Underwater Housing |
| Construction | Hardcase |
| Compatible Models | One X |
| Diving Depth (max) | 30.0 m |
| For Brand | Insta360 |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2020-02-07 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .