Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for Qubo T104 Tablet 64GB Octa-Core Grey is £139.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Qubo T104 Tablet 64GB Octa-Core Grey |
| Brand | Qubo |
Product Properties | |
| Colour | Grey |
| Screen Size | 11.6 " |
| Operating System | Android |
Camera | |
| Telephoto Camera | No |
| No. of Front Cameras | 1 |
| Ultra-Wide Angle Camera | No |
Features | |
| Fingerprint Reader | No |
| Water Resistant | No |
| Keyboard Included | No |
| Facial Recognition | No |
Connections | |
| Connections | 3.5 mm Jack |
Memory | |
| RAM | 4 GB |
Display | |
|---|---|
| Screen Resolution | 1366x768 |
| Active Digitizer (Stylus pen) | No |
Storage | |
| Storage Capacity | 64 GB |
Processor | |
| Processor Cores | Octa Core, Quad Core |
Wireless | |
| Miracast (Screen Mirroring) | No |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi Standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiDi | No |
| Wi-Fi Direct | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Mobile Networks | No |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-12-20 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .