Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Screen Mount, Table Stand, Wall Mount, 24"-32"
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Multibrackets B00KLZXJW0 is £254.93. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Multibrackets B00KLZXJW0 |
| Brand | Multibrackets |
| Type | Screen Mounts |
Product Properties | |
| Colour | Black |
| Load Capacity (max) | 24.0 kg |
Stands & Mounts | |
| Placement | Table Stand, Wall Mount |
| Type of VESA Mount | 75x75, 100x100 |
Size | |
| Screen Size (min) | 24 " |
| Screen Size (max) | 32.0 " |
Measures | |
| Weight | 3.5 kg |
Features | |
|---|---|
| Number of Screens | 1, 2 |
| Tiltable | Yes |
| Arm | Yes |
| Rotatable | Yes |
| Swivel | Yes |
| Features | Cable Management, Height Adjustable |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-06-04 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .