Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Screen Mount, Wall Mount
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for MyWall MYW HA4L is £12.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | MyWall MYW HA4L |
| Brand | MyWall |
| Type | Screen Mounts |
Product Properties | |
| Colour | Silver |
| Material | Steel |
Features | |
| Number of Screens | 1 |
| Arm | No |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-19 |
Stands & Mounts | |
|---|---|
| Type of VESA Mount | 400x200, 50x50 |
| Placement | Wall Mount |
Measures | |
| Width | 22.2 cm |
| Depth | 0.2 cm |
| Weight | 1.2 kg |
| Height | 42.0 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .