Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Hama 00118491 is £42.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Hama 00118491 |
| Brand | Hama |
| Type | Screen Mounts |
Product Properties | |
| Colour | Black |
| Load Capacity (max) | 8.0 kg |
| Material | Steel |
Stands & Mounts | |
| Type of VESA Mount | 100x100, 75x75 |
| Placement | Table Stand |
Size | |
| Recommended Screen Size (min) | 13 " |
| Recommended Screen Size (max) | 32.0 " |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-04-04 |
Features | |
|---|---|
| Features | Cable Management, Height Adjustable |
| Number of Screens | 2 |
| Swivel | Yes |
| Tiltable | Yes |
| Arm | Yes |
| Rotatable | Yes |
Measures | |
| Width | 86.18 cm |
| Depth | 6.96 cm |
| Height | 40.64 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .