Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Peerless PT660 is -. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Peerless PT660 |
| Brand | Peerless |
| Type | Screen Mounts |
Product Properties | |
| Colour | Black |
| Load Capacity (max) | 91.0 kg |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2017-02-24 |
Features | |
|---|---|
| Features | Lockable |
| Number of Screens | 1 |
| Tiltable | Yes |
| Arm | No |
Stands & Mounts | |
| Type of VESA Mount | 600x400 |
| Placement | Wall Mount |
| Distance from Wall (max) | 13.9 cm |
| Distance from Wall (min) | 6.7 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .