Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Convector Radiator, 1000W
Lowest price for Haeger Thermal Smart is £141.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Haeger Thermal Smart |
| Brand | Haeger |
| Type | Convector Radiators |
Product Properties | |
| Portable | Yes |
| Power | 1000.0 W |
| Frost Guard | No |
| Child Proof | No |
| Colour | White |
| IP-Class | IP24 |
Features | |
|---|---|
| Water Resistant | No |
Wireless | |
| Wi-Fi | No |
Measures | |
| Weight | 9.3 kg |
| Depth | 12.0 cm |
| Width | 78.5 cm |
| Height | 59.5 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-01-05 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .