Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Electric, Safety Button On/Off, Colour: Black, Height: 10.8 cm, Depth: 21.2 cm, Width: 10.5 cm
Lowest price for Graef CX 110 is £138.43. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Graef CX 110 |
| Brand | Graef |
| Type | Knife Sharpeners |
Power Source | |
| Power | 75 W |
Measures | |
| Height | 10.8 cm |
| Width | 10.5 cm |
| Depth | 21.2 cm |
Product Properties | |
|---|---|
| Grinding Surface | Diamond |
| Properties | Safety Button On/Off, Electric |
| Colour | Black |
| Adjustable Grinding Angle | No |
| Grinding Method | Roller Grinding |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-07-09 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .