Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Rice Cooker, Automatic Shutdown, Display, Keep Warm Function, Measurement Scale, Non-stick, Timer, 4L
Lowest price for Xiaomi Multifunctional is £63.98. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Xiaomi Multifunctional |
| Brand | Xiaomi |
| Type | Rice Cookers |
Product Properties | |
| Functions | Automatic Shutdown, Measurement Scale, Timer, Keep Warm Function, Non-stick, Display |
| Colour | White |
| No. of Portions | 1 pcs |
| Lid Material | Plastic |
| Volume | 4.0 L |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 960 W |
Measures | |
| Depth | 36.8 cm |
| Height | 26.4 cm |
| Weight | 3.4 kg |
| Width | 31.8 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-12-11 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .