Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for Phonocar VM181 is £215.66. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Phonocar VM181 |
| Brand | Phonocar |
Product Properties | |
| Horizontal Viewing Angle | 65.0 ° |
| Type | Standard |
| Speakers | No |
| Screen Size | 11.0 " |
| Vertical Viewing Angle | 65.0 ° |
| Adjustable Height | No |
| Brightness (Nits) | 400.0 cd/m2 |
Picture | |
| HDR | No |
| Aspect Ratio | 16:9 |
Features | |
| Tiltable | No |
| Swivel | Yes |
Display | |
| Touchscreen | No |
Design | |
| Pivot 90° | No |
| Curved Screen | No |
Sustainability Information | |
| EPEAT Rating | No |
| TCO Certification | No |
Compatibility | |
| VESA-Mount | No |
Connections | |
|---|---|
| Headphone Out | No |
| USB | No |
| Ethernet | No |
| DVI Ports | No |
| VGA Ports | No |
| Thunderbolt | No |
| VGA | No |
| HDMI | No |
| DVI | No |
| DisplayPort | No |
| 3,5mm In (AUX) | No |
| Memory Card Reader | No |
Measures | |
| Width | 30.0 cm |
| Depth With Stand | 28.7 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2015-08-25 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .