Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Lenovo M10 Plus Tablet 128GB is £161.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Lenovo M10 Plus Tablet 128GB |
| Brand | Lenovo |
Product Properties | |
| Panel Type | IPS/PLS |
| Surface Treatment | Matte |
| Contrast | 1000 :1 |
| Horizontal Viewing Angle | 178.0 ° |
| Camera (built-in) | No |
| Type | Standard |
| Colour | Grey, Black |
| Picture-By-Picture | No |
| Vertical Viewing Angle | 178.0 ° |
| Resolution | 3840x2160 (4K) |
| Colour Depth | 10 bit |
Picture | |
| HDR | No |
| Aspect Ratio | 16:9 |
Features | |
| Tiltable | Yes |
| Swivel | Yes |
Display | |
| Touchscreen | Yes |
Design | |
| Curved Screen | No |
Connections | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Ethernet | No |
| DisplayPort Type | Standard |
| DVI Ports | No |
| VGA Ports | No |
| Thunderbolt | No |
| VGA | No |
| USB Type | USB-C |
| HDMI | Yes |
| DVI | No |
| 3,5mm In (AUX) | No |
| Memory Card Reader | No |
Sustainability Information | |
| Sustainability Third-party Certifications | TCO, Energy Star |
Power Supply | |
| Energy Consumption (Standby) | 0.5 W |
Compatibility | |
| VESA-Mount | Yes |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-12 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .