Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for Nilox NXM24REGWEB01W 23.8 Inch Full HD IPS LED Monitor is £184.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Nilox NXM24REGWEB01W 23.8 Inch Full HD IPS LED Monitor |
| Brand | Nilox |
Product Properties | |
| Panel Type | IPS/PLS |
| Contrast | 1000 :1 |
| Horizontal Viewing Angle | 178.0 ° |
| Camera (built-in) | No |
| Type | Standard |
| Colour | White |
| Speakers | No |
| Screen Size | 23.8 " |
| Vertical Viewing Angle | 178.0 ° |
| Adjustable Height | No |
| Resolution | 1920x1080 (Full HD) |
| Brightness (Nits) | 250.0 cd/m2 |
| Colour Depth | 8 bit |
Picture | |
| HDR | No |
| Aspect Ratio | 16:9 |
Features | |
| Tiltable | Yes |
Design | |
| Pivot 90° | No |
| Curved Screen | No |
Connections | |
|---|---|
| Headphone Out | No |
| USB | No |
| Ethernet | No |
| DVI Ports | No |
| Thunderbolt | No |
| VGA | No |
| HDMI | Yes |
| DVI | No |
| DisplayPort | No |
| 3,5mm In (AUX) | No |
| Memory Card Reader | No |
Sustainability Information | |
| EPEAT Rating | No |
| TCO Certification | No |
Compatibility | |
| VESA-Mount | Yes |
| VESA-Measurements | 100x100 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-02-05 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .