• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Magnitone LiftOff Microcurrent Facial Toning+Lifting

Magnitone LiftOff Microcurrent Facial Toning+Lifting

Compare
Facial Skincare, Firming

·

Popularity

10660

in

Facial Skincare
From 3 payments of £16.26/mo. with
AD

From Argos

MAGNITONE LiftOff Microcurrent Handheld Massager

£4.95 shipping, 3-5 days
£90.00

Amazon

MAGNITONE Lift Off Microcurrent Facial Toning Device (Pink), 60ml

Lowest price

·Free shipping
£48.79

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renew Midnight Eye Cream 15ml
L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renew Midnight Eye Cream 15ml
£14.99
£999.33/L
Avène Soothing Toning Lotion 200ml
Avène Soothing Toning Lotion 200ml
£10.80
£54.00/L
Biodance Collagen Gel Toner Pads 140g/60pads
Trending
Biodance Collagen Gel Toner Pads 140g/60pads
£17.90
Haruharu Wonder Rose PDRN Peptide Glowy Balm 10ml
Haruharu Wonder Rose PDRN Peptide Glowy Balm 10ml
£7.64
Mediheal PDRN Lifting Pad 100 pcs
Trending
Mediheal PDRN Lifting Pad 100 pcs
£17.75
Dr. Barbara Sturm Cleanser 150ml
Dr. Barbara Sturm Cleanser 150ml
£45.46
£303.07/L
Dior Capture High-performance Anti-aging Correction Ritual Women 50ml
Dior Capture High-performance Anti-aging Correction Ritual Women 50ml
£110

Product details

Lowest price for Magnitone LiftOff Microcurrent Facial Toning+Lifting is £48.79. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameMagnitone LiftOff Microcurrent Facial Toning+Lifting
BrandMagnitone
TypeFacial Skincare

Additional Info

Created at PriceRunner2020-12-23

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.