• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Silk'n LED Hand Mask

Silk'n LED Hand Mask

Compare
Hand Mask

·

Popularity

23

in

Hand Masks
From 3 payments of £83.52/mo. with

OnBuy

4.8(19 ratings)
Silk'n LED Mask LED for Hands
£5.00 shipping, 2-6 days
£250.56

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Fenty Skin Hydra Reset Intensive Recovery Glycerin Hand Mask 75ml
-20%
Fenty Skin Hydra Reset Intensive Recovery Glycerin Hand Mask 75ml
£15.20
£202.67/L
Skin Republic Hand Repair 18g
Skin Republic Hand Repair 18g
£4.99
Kocostar Hand Moisture Pack 14ml
Kocostar Hand Moisture Pack 14ml
£2.99
£213.57/L
Eveline Cosmetics Nail Therapy SOS Paraffin Hand Mask 7ml
Eveline Cosmetics Nail Therapy SOS Paraffin Hand Mask 7ml
£2
£285.71/L
Nails Inc Thirsty Hands 18ml
Trending
Nails Inc Thirsty Hands 18ml
£7.80
£433.33/L
Skimono Intense Nourishment + 14ml
Skimono Intense Nourishment + 14ml
£11.71
£836.43/L
Rituals The Ritual of Jing Hand Mask 70ml
Trending
Rituals The Ritual of Jing Hand Mask 70ml
£12.90
£184.29/L

Product details

Lowest price for Silk'n LED Hand Mask is £250.56. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:

Features

Product

Product nameSilk'n LED Hand Mask
BrandSilk'n
TypeHand Masks

Additional Info

Created at PriceRunner2024-01-04

Product Properties

Dry Skin
PackagingRefill

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.