Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Albrecht CB 150 is £9.53. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Albrecht CB 150 |
| Brand | Albrecht |
| Type | On Wall Speakers |
Product Properties | |
| Colour | Black |
Audio Features | |
| Frequency Response (min) | 350.0 Hz |
| Signal Separation | 1 Way |
| Speaker Output (RMS) | 3.0 W |
| Impedance (max) | 8.0 ohm |
| Frequency Response (max) | 5000.0 Hz |
Features | |
| Multiroom | No |
| App Control | No |
| Smart Speaker | No |
| Suited for Height Channels | No |
Connections | |
|---|---|
| Connections | 3.5 mm Jack |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
| AirPlay 2 | No |
| Spotify Connect | No |
| AirPlay | No |
Power Source | |
| Power Source | AC Mains |
Measures | |
| Height | 8.5 cm |
| Depth | 5.5 cm |
| Width | 10.3 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-11-16 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .