Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for MTX RTP8 Active 8" Subwoofer With Built-In Amplifier is £138.55. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | MTX RTP8 Active 8" Subwoofer With Built-In Amplifier |
| Brand | MTX |
| Type | Subwoofers |
Connections | |
| Connections | 12V Trigger, RCA (Line), Speaker Connection |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2019-01-17 |
Measures | |
|---|---|
| Depth | 31.3 cm |
| Width | 33.3 cm |
| Height | 30.8 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .