• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Collistar Multi-Active Deodorant 24h Hyper Sensitive 100ml
Trending

Collistar Multi-Active Deodorant 24h Hyper Sensitive 100ml

Compare
Deodorant, Antiperspirant, Alcohol Free, Calming

·

Popularity

1595

in

Deodorants
From 3 payments of £4.73/mo. with

parfumdreams

Collistar Special Perfect Body 24H Multi-Active Deodorant Spray Women's deodorants Unisex 100 ml
£3.95 shipping, 5-8 days
£14.20

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate & Lemon Verbena Deo Spray 150ml
Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate & Lemon Verbena Deo Spray 150ml
£3.50
£23.33/L
Roc Keops Sensitive 48h Deo Roll-on 30ml
Roc Keops Sensitive 48h Deo Roll-on 30ml
£9
£300.00/L
Mitchum shower fresh 48hr protection antiperspirant & deodorant
Mitchum shower fresh 48hr protection antiperspirant & deodorant
£2.69
£17.93/L
Babaria Aloe Vera Roll-On Deodorant 50ml
Babaria Aloe Vera Roll-On Deodorant 50ml
£1.75
£35.00/L
Dove Advanced Care Go Fresh Pear & Aloe Vera Scent 200ml
Dove Advanced Care Go Fresh Pear & Aloe Vera Scent 200ml
£3.95
£19.75/L
Payot Rituel Douceur 48HR Anti-Perspirant Deo Spray 125ml
Trending
Payot Rituel Douceur 48HR Anti-Perspirant Deo Spray 125ml
£10.10
£80.80/L
Vichy 48HR Soothing Anti Perspirant Deo Roll-on 50ml 1-pack
Vichy 48HR Soothing Anti Perspirant Deo Roll-on 50ml 1-pack
£7.50
£150.00/L

Product details

Lowest price for Collistar Multi-Active Deodorant 24h Hyper Sensitive 100ml is £14.20. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameCollistar Multi-Active Deodorant 24h Hyper Sensitive 100ml
BrandCollistar
TypeDeodorants

Type

DeodorantDeodorant

Additional Info

Created at PriceRunner2016-08-04

Product Properties

Alcohol Free, Calming, Antiperspirant
Aloe Vera
Skin TypeSensitive Skin
PackagingSpray
GenderFemale
Volume100.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.