Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

One centimetre here and there is really not inconsequential, use an electric measuring tool to be safe. You get great flexibility since it runs on a battery and lacks a cord that c
Lowest price for Fluke 323 True RMS Clamp Meter is £211.84. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Fluke 323 True RMS Clamp Meter |
| Brand | Fluke |
| Type | Current Clamp |
Power Source | |
| Power Source | Battery |
| Type of Battery | AA (LR06) |
Measures | |
|---|---|
| Width | 75.0 mm |
| Weight | 0.3 kg |
| Height | 207.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2016-09-02 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .