Product | |
|---|---|
| Product name | Hyundai HY2000SI |
| Brand | Hyundai |
| Type | Generators |
Product Properties | |
| Output Power | 2000 W |
| Voltage outlet | 12 V |
| Time Usage (max) | 7.0 h |
| Noise Level | 59 dB |
Power Source | |
|---|---|
| Power Source | Petrol |
Measures | |
| Width | 280.0 mm |
| Weight | 20.0 kg |
| Length | 510.0 mm |
| Height | 450.0 mm |