Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Anker Solix F2000 is £913.59. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Anker Solix F2000 |
| Brand | Anker |
| Type | Generators |
Product Properties | |
| Features | Bluetooth, USB - Type C |
| Electric Start | Yes |
| Output Power | 2300 W |
| Voltage outlet | 230 V, 220 V |
| No. of Power Outlets | 27 |
Power Source | |
|---|---|
| Power Source | Solar, Battery |
| Voltage | 230.0 V |
Measures | |
| Width | 525.0 mm |
| Weight | 30.5 kg |
| Length | 250.0 mm |
| Height | 395.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-02-01 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .