Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Electric measuring tools saves you the hassle of having to guess about measurements. No need to look for a power outlet, since it runs on batteries. Just get at it!
Lowest price for Beha Amprobe 34XR-A is £270.13. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Beha Amprobe 34XR-A |
| Brand | Beha Amprobe |
| Type | Multi Meter |
Product Properties | |
| Measurable Temperature (max) | 1000.0 °C |
| Min. Measurable Temp. (minus) | 20.0 °C |
Power Source | |
| Power Source | Battery |
| Voltage | 9.0 V |
Measures | |
|---|---|
| Height | 60.0 mm |
| Length | 196.0 mm |
| Width | 92.0 mm |
| Weight | 0.4 kg |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2018-10-24 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .