Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Holzmann WST20 is £103.64. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Holzmann WST20 |
| Brand | Holzmann |
| Type | Work Benches |
Product Properties | |
| Frame Material | Steel |
Material | |
| Material | Steel, Aluminium |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-06-21 |
Measures | |
|---|---|
| Width | 74.0 cm |
| Height (min) | 73.5 cm |
| Depth | 55.0 cm |
| Weight | 13.5 kg |
| Height (max) | 102.5 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .