Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Woman, Man, Unisex, 40mm, Analogue, Battery
Lowest price for Picto R44020-R019 Unisex Watch Ghost Nets is £86.19. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Picto R44020-R019 Unisex Watch Ghost Nets |
| Brand | Picto |
| Type | Wrist Watches |
Material | |
| Glass | Mineral |
| Case Material | Stainless Steel |
| Watch Strap Material | Stainless Steel, Silicon |
Measures | |
| Diameter | 40.0 mm |
| Watch Strap Width | 20.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-01-04 |
Product Properties | |
|---|---|
| Closure | Buckle |
| Target Group | Woman, Man, Unisex |
| Display Type | Analogue |
| Dial Colour | Black, Green |
| Water Protection | 5 ATM (50m) |
| Type of Index | No Index |
| Watch Strap Colour | Green |
| Battery Type | CR2025 |
| Time Format | 12 hours |
| Movement Type | Battery |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .