• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Kit & Kin Baby Lotion 250ml

Kit & Kin Baby Lotion 250ml

Compare
Baby Skin

·

Popularity

240

in

Baby Skin
From 3 payments of £3.66/mo. with
AD

From Boots

Kit & Kin Baby Lotion250 ml, 250ml

£3.95 shipping, 2-3 days
£10.99

Ebebek

Kit & Kin Baby Lotion 250ml

Lowest price

·£4.99 shipping, Tomorrow
£10.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Metanium Nappy Rash Ointment 30g
Popular
Metanium Nappy Rash Ointment 30g
£3.99
Aveeno Baby Daily Care Gentle Bath & Wash 400ml
Aveeno Baby Daily Care Gentle Bath & Wash 400ml
£4.95
£12.38/L
Aveeno Baby Daily Care Moisturising Lotion 150ml
Aveeno Baby Daily Care Moisturising Lotion 150ml
£4.60
£30.67/L
Weleda Calendula Nappy Change Cream 75ml
Weleda Calendula Nappy Change Cream 75ml
£5.29
£70.53/L
Mustela No Rinse Cleansing Water 500ml
-17%
Mustela No Rinse Cleansing Water 500ml
£8.83
£17.66/L
Weleda Calendula Nourishing Face Cream 50ml
Weleda Calendula Nourishing Face Cream 50ml
£7.67
£153.40/L
Johnson's Baby Oil 500ml
Johnson's Baby Oil 500ml
£3
£6.00/L

Product details

Lowest price for Kit & Kin Baby Lotion 250ml is £10.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameKit & Kin Baby Lotion 250ml
BrandKit & Kin
TypeBaby Skin

Additional Info

Created at PriceRunner2025-04-12

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.