Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

DDR4
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Samsung M391A4G43BB1-CWE Memory Module 32 GB DDR4 is £499.14. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Samsung M391A4G43BB1-CWE Memory Module 32 GB DDR4 |
| Brand | Samsung |
Power Source | |
| Voltage | 1.2 V |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-06-10 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 3200 MHz |
| CAS Latency | CL22 |
| Memory Capacity | 32 GB |
| Type | DDR4 |
| Memory Modules | 1 |
| Memory Modules Capacity | 32 GB |
| Lighting | No |
| System Specific | No |
| XMP | No |
| ECC | Yes |
| Colour | Green |
| Area of Use | For Desktops |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .