Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Number of Products in Set: 1, Material: Soy Wax, Glass, Scented Candle
Try flexible payments with
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling Ernst 504164-01 Scented Candle, so the data shown are historical prices.
Product | |
|---|---|
| Product name | Ernst 504164-01 Scented Candle |
| Brand | Ernst |
| Type | Scented Candles |
Product Properties | |
| Colour | White |
| Material | Soy Wax, Glass |
| Number of Products in Set | 1 pcs |
Measures | |
|---|---|
| Diameter | 8.0 cm |
| Depth | 8.0 cm |
| Height | 8.5 cm |
| Width | 8.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-06-14 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .