Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Number of Products in Set: 1, Material: Plastic
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Sirius Alvin Green Christmas Tree 60cm is £43.89. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Sirius Alvin Green Christmas Tree 60cm |
| Brand | Sirius |
| Type | Christmas Trees |
Product Properties | |
| Properties | With Lighting |
| Colour | Green |
| Material | Plastic |
| Number of Bulbs | 20 pcs |
| Number of Products in Set | 1 pcs |
Measures | |
|---|---|
| Diameter | 90.0 cm |
| Depth | 90.0 cm |
| Length | 90.0 cm |
| Height | 60.0 cm |
| Width | 90.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-08-26 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .